Ana sayfa » Eğlence » Bana Rengini Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim
Eğlence

Bana Rengini Söyle Sana Kim Olduğunu Söyleyeyim

kırmızı

Güç, Sağlık, Tutku, Enerji

Favori rengi kırmızı olanların hareket odaklı, dışa dönük ve içinden geldiği gibi doğal davranan kişiler olduğu söylenir. Yorulmak nedir bilmezsiniz ve hayatın tam anlamıyla tadını çıkartmak için sürekli yeni maceralar peşinde koşarsınız. Her anı yaşadığınız gibi zaman zaman agresif ve çabuk sinirlenen bir kişiliğe de bürünebilirsiniz. Dikkat çekmeyi seven, kendine güvenli enerjik bir yapınız vardır.

turuncu

Güçlü, Sanatçı, Meraklı, Yılmaz

Favori rengi turuncu olanlar sosyal, yumuşak tabiatlı, meraklı ve hoşgörülü bir yapıya sahiptirler. Macerayı seven kişiler olarak görülürsünüz ve gerçekten dışarıda olmak hoşunuza gider ve hayat dolusunuzdur. İnsan canlısınızdır ve çok nadir zamanlarda yalnız başınıza kalmak istersiniz. Kendi özgür benliğinizden taviz vermeden insanların yakınında olmaktan hoşlanırsınız. Çekici olmasına çekicisinizdir de bazen caka yaptığınız da olur.sarı

Mutluluk, Enerji, Macera, Sıcakkanlılık

Favori rengi sarı olanların mutlu, yardımsever, iyimser ve yaratıcı oldukları söylenir. İyi bir mizah anlayışınız, capcanlı bir hayal gücünüz vardır. Öğrenmekten ve bildiklerinizi paylaşmaktan keyif alırsınız. Mantıksal düzeni sever ve kendi kişiliğinizi rasyonel bir şekilde ortaya koyarsınız. Akıllı, sıcakkanlı ve maceracı olduğunuz da gözden kaçmaz.

yeşil

Denge, Umut, Yenilenme, Huzur

Favori rengi yeşil olanlar aidiyet, sevgi ve sevilmeye ihtiyaç duyarlar. Nezaket sahibi, samimi,  mütevazı ve sabırlısınızdır. İtibarınız ve başkalarının sizin için ne düşündüğüne çok önem verirsiniz. Ancak kıyas götürmez sadakatiniz ve ayakları yere basan kişiliğiniz olduğu sürece bunu kafanıza takmanıza gerek de olmaz. İyi bir arkadaş ve meslektaşsınızdır.

mavi

Narin, Huzur Veren, Görev Adamı, Muhafazakar

Favori rengi mavi olanlar iç huzur ve hakikat sevdalısıdırlar. Hayal gücünüz kuvvetlidir, yaratıcı, sabırlı, hassas ve kendi kendini kontrol edebilen bir yapınız vardır. Merhametli, koruyucu, vefalı ve inançlısınızdır. Sürekli başkalarını gözetip onları nasıl etkilediğinizi düşünseniz de kesin inançlara sahip olmaya ve hayatı kendi ideallerinize göre yaşamaya meyliniz vardır.

mor

Asalet, Romantizm, Yaratıcılık, Uyum

Favori rengi mor olanlar şahsı kendine münhasır, nüktedan, hassas, yaratıcı ve entelektüeldirler. Mor asaletin simgesidir ve sizin baskın olma, hükmetme karakterinizle uyum içerisindedir. Çok büyük ihtiraslarınız vardır ve sürekli en küçük detaylara hassasiyet gösterirken bile ileri derecede geniş görüşlülüğünüzden bir şey kaybetmezsiniz. Romantik, sempatik ve yardımsever yönleriniz de unutulmamalıdır.

pembe

Nazik, Anaç, Asil, Narin

Favori rengi pembe olanların sevecen, çekici, sevgi dolu ve duygusal oldukları söylenir. Fıtri olarak anaçsınızdır ki bu, kendinizi düşünmeden önce başkalarını düşündüğünüz anlamına gelir. Hakikaten romantiksinizdir. Nazik ve korumacı yapınız sebebiyle insanlar sizi kendilerine yakın hissederler.

kahverengi

Güven, Rahatlık, İstikrar, Nezaket

Favori rengi kahverengi olanlar; dürüst, sabırlı, itimat edilir ve içi dışı bir kişiler olarak bilinirler. Sade bir hayat tarzını tercih edersiniz. Çok çalışıp az harcarsınız. İnsanlar sizi iyi bir arkadaş olarak görürler ve sizde huzur, destek nezaket bulurlar. Ancak sizin de kendinizi güven ve emniyette hissetmeye yönelik ciddi bir ihtiyacınız vardır ve bu sebeple ev kuşu olarak bile görülebilirsiniz.

siyah

Güç, Gizem, Kontrol, Aklı Selim

Favori rengi siyah olanların özgür, hassas, incelikli ve zeki oldukları söylenir. Sorumluluklarının bilincinde, büyük bir güce sahip doğuştan bir lidersiniz ancak zaman zaman göz korkutucu olabilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızla ilgili detayları saklama konusunda dikkatli olduğunuz için gizemli olarak da bilinirsiniz.

gri

Serin Kanlı, Muhafazakar, Kendine Hakim, Tecrübeli

Favori gri olanların güvenilir, sıkı çalışan, önsezileri kuvvetli ve sakin oldukları bilinir. Dikkatlerin üzerinizde olmasını istemezken özgürlüğünüzden taviz vermezsiniz. Pratik, sade kişiliğinizle hayatın her safhasında denge ve durağanlık ararsınız. Duygularınızı kontrol altına tutmayı seversiniz. Ancak kimi zamanlardaki kararsızlığınız ve kendinize güvenmemeniz de canınızı sıkar.

ak

Saflık, Masumiyet, Tazelik, Gençlik

Favori rengi beyaz olanların düzenli, mantıki, dengeli ve bilge oldukları söylenir. Sadelik ve düzen ararsınız ve insanlar mükemmeliyetçi olduğunuzu düşünür. Kendinize yönelttiğiniz eleştirilerde çok acımasız olabilir ancak dünyaya pozitif ve iyimser bir gözle bakarsınız.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın